Regulamin zamówienia projektu

 1. Metawyszukiwarka Projekty360 jest własnością firmy GeoCentrum Jacek Kobiela z siedzibą przy ul. 3 Maja 11/1, 84-200 Wejherowo
 2. Kontakt ze sprzedawcą odbywa się poprzez:
  – adres poczty elektronicznej: info@projekty360.pl
  – pod mr tel. 508 360 000,
  – w siedzibie firmy.
 3. Procedura zamówienia projektu
  – klient wypełnia dedykowany formularz zamówienie uzupełniając wszystkie wymagane pola
  – przedstawiciel firmy kontaktuje się z klientem w wybrany prze niego sposób w celu kontynuacji zamówienia
  – klient otrzymuje ostateczną ofertę zakupu projektu gotowego bądź pozostałych usług firmy GeoCentrum drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie firmy.
  – Konieczne jest potwierdzenie przez klienta ostatecznej oferty, co automatycznie skutkuje zawarciem umowy kupna projektu.
 4. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zlecenia nie później niż w ciągu 24godzin od jego otrzymania.
 5. Ze względu na oferowanie projektów z różnych pracowni terminy realizacji całego zamówienia są ustalane indywidualnie i wynoszą od 1 do 14 dni roboczych.
 6. Informacje o Towarach podane na naszej stronie internetowej, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia Umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Materiały demonstracyjne projektów gotowych nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 7. Warunki umowy zakupu co do zwrotów lub wymian projektów oraz pozostałe zasady sprzedaży projektów gotowych są tożsame z regulaminami firm, z których zamawiany jest projekt gotowy. Na życzenie klienta zostaną przygotowane szczegółowe informacje dotyczące zamówienia. Zwracany lub wymieniany projekt musi być w stanie nienaruszonym (czysty, bez zagnieceń, z całymi znakami zabezpieczającymi projekt mówiącymi o jego legalności).
Projekty ARCHON+